Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.
Ste opatrovateľka? Ovládate francúzsky jazyk? Ak áno, tak hľadáme práve Vás.

Pre nášho partnera hľadáme opatrovateľku k 90ročnej klientke, ktorá žije so svojim manželom v dome v meste Bornem. Klienta má rakovinu, je veľmi útla (má len 37 kg a výšku 1,65m). Kvôli svojej chorobe je klientka veľmi slabá a stále jej hrozím že počas presunov po dome spadne. Klientka nie je veľmi spoločenský človek, je veľmi opatrná, verí len blízkym ľuďom. Rada hrá rôzne hry, skladá puzzle, pozerá TV. Hovorí francúzsky  a holandsky.
Jej stravovanie je minimálne a nezáleží jej čo je. Ale opatrovateľka má voľnosť variť aj nové veci.

Dátum nástupu:

  • ihneď

Náplň práce:

  • pomoc pri osobnej hygiene
  • jednoduché domáce práce
  • varenie – jednoduché jedlá
  • nakupovanie
  • doprovod klienta
  • trávenie času spoločne pri spoločenských hrách
  • plánovanie rôznych aktivít
  • cvičenie s klientkou podľa pokynov fyzioterapeuta

Zamestnanecké výhody:

  • opatrovateľ podpisuje pracovnú zmluvu – tým získava všetky výhody belgického pracovného systému – zmluva sa podpisuje na minimálne 6 mesiacov
  • vaša netto odmena je 1650€ ( zahŕňa aj ubytovanie a stravu)
  • spoločnosť preplatí náklady za prepravu vo výške 70€
  • dovolenka 1 až 2 mesiace za rok
  • prípadné choroby sú preplatené
  • žiadne poplatky agentúre
  • PCR test, ktorý si opatrovateľ platí sám, mu bude vo výške 25% preplatený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny
Podrobnejší popis klienta a činností bude zaslaný vybraným záujemcom.
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336