fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.

Ak je opatrovanie Vašou srdcovou záležitosťou, keďže to nie je len práca, ale poslanie, hľadáme práve Vás.

Pre nášho partnera v Belgicku, hľadáme opatrovateľa / opatrovateľku ku 70 ročnej klientke. Pani žije sama v apartmánovom dome v meste Dilbeek.
Je sama, nemá ani manžela ani deti. Pani prekonala CVA a je paralyzovaná na ľavej časti tela. Trpí tiež astmou. Keďže v minulosti ako prekladateľka veľa cestovala ovláda viacero cudzích jazykov. Je to nezávislá, veľmi príjemná a priateľská žena, má veľký zmysel pre humor. Má veľa priateľov, jej hobby sú: charita, kluby/ združenia – kde sa zapája do rôznych činností.
Doma rada pripravuje jedlo spolu s opatrovateľom. Nemá rada štipľavé a mastné jedlo.

Dátum nástupu:

  • ihneď

Náplň práce:

  • pomoc pri osobnej hygiene
  • jednoduché domáce práce
  • varenie – jednoduché jedlá
  • nakupovanie
  • doprovod klienta
  • trávenie času spoločne pri spoločenských hrách

Zamestnanecké výhody:

  • opatrovateľ podpisuje pracovnú zmluvu – tým získava všetky výhody – zmluva sa podpisuje na minimálne 6 mesiacov
  • vaša netto odmena je 1550€ ( zahŕňa aj ubytovanie a stravu)
  • spoločnosť preplatí náklady za prepravu vo výške 70€
  • dovolenka 1 až 2 mesiace za rok
  • prípadné choroby sú preplatené
  • žiadne poplatky agentúre
  • PCR test, ktorý si opatrovateľ platí sám, mu bude vo výške 25% preplatený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny
Podrobnejší popis klienta a činností bude zaslaný vybraným záujemcom.
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336