fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.
Ďalšia ponuka pre opatrovateľov s francúzskym jazykom

Hľadáme opatrovateľa/ opatrovateľku ku klientovi vo veku 91 rokov, ktorý žije v dome v meste Heverlee. Spolu s klientom žijú v dome aj jeho syn a vnuk – tí však majú vlastnú časť domu.
Klient trpí demenciou a má kardiostimulátor. Stále chodí sám, len potrebuje mať niekoho pri sebe aby sa predišlo pádu.  Klien sa rád vozí autom po okolí a má rád výlety do Nemecka.

Dátum nástupu:

  • ihneď

Náplň práce:

  • pomoc pri osobnej hygiene
  • pomoc pri obliekaní
  • jednoduché domáce práce
  • varenie – jednoduché jedlá (francúzske, holandské jedlá)
  • nakupovanie
  • doprovod klienta
  • trávenie času spoločne pri spoločenských hrách
  • plánovanie rôznych aktivít
  • podávanie liekov

Zamestnanecké výhody:

  • opatrovateľ podpisuje pracovnú zmluvu – tým získava všetky výhody belgického pracovného systému – zmluva sa podpisuje na minimálne 6 mesiacov
  • vaša netto odmena je 1600€ ( zahŕňa aj ubytovanie a stravu)
  • spoločnosť preplatí náklady za prepravu vo výške 70€
  • dovolenka 1 až 2 mesiace za rok
  • prípadné choroby sú preplatené
  • žiadne poplatky agentúre
  • PCR test, ktorý si opatrovateľ platí sám, mu bude vo výške 25% preplatený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny
Podrobnejší popis klienta a činností bude zaslaný vybraným záujemcom.
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336