fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.

Hľadáme opatrovateľa pre 46 ročného klienta žijúceho v meste Torhout v Belgicku.

Klient má diagnózu ALS, ale stále je dostatočne samostatný pri všetkých úkonoch. Zvláda krátke vzdialenosti. Klient je veľmi pozitívny, aktívny, pomáha tiež svojej sestre na čerpacej stanici.
Od opatrovateľa bude vyžadovaný hlavne dohľad nad klientom aby pri chôdzi nespadol, keďže jeho chôdza je nestabilná, pomoc pri rannej a večernej hygiene.
Klient hľadá skôr spoločníka ako opatrovateľa, keďže je veľmi aktívny.

Dátum nástupu:

ihneď

Náplň práce:

  • pomoc pri osobnej hygiene
  • jednoduché domáce práce
  • varenie – jednoduché jedlá
  • nakupovanie
  • doprovod klienta
  • vozenie klienta na terapeutické cvičenia

Zamestnanecké výhody:

  • opatrovateľ podpisuje pracovnú zmluvy – tým získava všetky výhody – zmluva sa podpisuje na minimálne 6 mesiacov
  • vaša netto odmena je 1550€ ( zahŕňa aj ubytovanie a stravu)
  • spoločnosť preplatí náklady za prepravu vo výške 70€
  • dovolenka 1 až 2 mesiace za rok
  • prípadné choroby sú preplatené
  • žiadne poplatky agentúre
  • PCR test, ktorý si opatrovateľ platí sám, mu bude vo výške 25% preplatený zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny
Podrobnejší popis klienta a činností bude zaslaný vybraným záujemcom.
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336