Hľadáme skúseného, samostatného a zodpovedného pracovníka na zabezpečovanie činnosti spojených z bezproblémovým chodom pracovnej agentúry

Náplň práce

Starostlivosť o zverených zamestnanov a pracovné pomôcky

Koordinácia činnosti spojených s administratívnymi úkonmi, ubytovaním, prepravou, kontrolou zamestnancov.

Operatívne riešenia vzniknutých situácii na pracovisku, ubytovniach ,pri doprave

Pravidelná komunikácia so zamestnancami a vedením spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity:

práca na hlavný pracovný pomer
mesačná mzda až 20 000,- Kč netto čistého

+ 0,8 % z obratu

stravné lístky v hodnote 120,- Kč
poskytneme Vám bezpečné, covid-free ubytovanie, kde bývajú iba naši zamestnanci

slušné ubytovanie kde 50% z ceny vám prepláca zamestnávateľ
vás to stoji cca 2500 kč

 po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy
zálohy sú od 1500 a viac týždenne

 možnosť kariérneho postupu
5 týždňov platenej dovolenky

Požadujeme:

  • samostatnosť
  • flexibilita
  • zodpovednosť

Vzdelanie:

  • úplné stredné
  • úplné stredné odborné
  • vyššie odborné
  • vysokoškolsk=

Vaše životopisy s fotografiou  posielajte prosím na: biros@epsk.sk