Chceli by ste si spojiť prácu s pobytom pri mori na slnečnom Cypre?

Pre nášho cyperského partnera hľadáme barmanky (barmanov) / čašníčky (čašníkov) hlavne v okolí Paphosu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha hostí v zverenom rajóne
• Príprava nápojov a jednoduchých minutiek v plážových baroch.
• Udržiavanie čistoty v zverenom rajóne
• Vykonávanie akýchkoľvek ďalších povinnosti pridelených manažérom reštaurácie / baru
• Vykonávanie povinností čestným a etickým spôsobom a dodržiavaním pravidiel a predpisov hotelov a cyperského zákona

Zamestnanecké výhody, benefity

• Konkurenčný plat v závislosti od skúseností
• Kariérny postup
• Komplexné nové školenia a vstupné programy pre zamestnancov
• Skvelá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom
• Hradené zdravotné a sociálne poistenie
• Zabezpečené ubytovanie buď priamo v hoteli, kde bude záujemca pracovať, alebo v ubytovacom zariadení v blízkosti pracovného miesta
• Hradená strava

Informácie o výberovom konaní

• Dobrá znalosť angličtiny. Znalosť gréčtiny alebo iného jazyka sa bude považovať za výhodu

• Životopisy prosím zasielať v anglickom jazyku a s aktuálnou fotografiou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

čašník / barman – 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Príjemná, čestná a priateľská osobnosť
• Schopnosť pracovať v prostredí rýchleho tempa a zvládať tlak
• Počítačová gramotnosť
• Byť riadený kvalitou a kritický voči všetkým aspektom prevádzky potravín a nápojov s cieľom zaručiť najvyššiu úroveň kreativity a produktivity v organizácii
• Inšpirácia a motivácia ostatných
• Vynikajúce medziľudské schopnosti pri riešení prípadných sťažností hostí

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Babuščáková
Tel.: +421948544336
Mail: info@epsk.sk