fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.

Ponúkame prácu pre opatrovateľku so zdravotníckym zameraním

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovanie klientky vo veku 99 rokov (r.n. 1922). Pani žije v dome v Leidschendame. Je stále veľmi aktívna, má rada spoločnosť. Potrebuje pomoc pri chôdzi, používa chodítko, ale k dispozícii je aj invalidný vozík a v dome je nainštalovaný aj schodový výťah. Klientka trpí viacerými zdravotnými problémami, ktoré je potrebné sledovať ale aj ošetrovať denne. Z toho dôvodu hľadáme opatrovateľku so zdravotníckym zameraním. Bližšie informácie o zdravotných problémoch poskytneme priamo uchádzačkám.
Od opatrovateľky sa bude vyžadovať okrem ošetrovania klientky a podávania liekov na dennej báze, pomoc pri obliekaní, hygiene, toalete, tiež podpora klientky pri chôdzi. Keďže je klientka veľmi aktívna, rada chodí na výlety, rodina chce aby ju opatrovateľka sprevádzala. V rodine je k dispozícii auto, preto by bolo vhodné aby mala opatrovateľka vodičský preukaz. Ale je možnosť zobrať si aj taxík.
Nákupy robí klientke zvyčajne jej syn, ktorý ju často navštevuje. Ku klientke niekoľko krát zájdu aj dobrovoľníci, ktorí s ňou následne robia rôzne aktivity alebo ju berú na výlety. Pani je nepočujúca a takmer slepá na 1 oko. Pomoc v domácnosti je 2 x týždenne. Varenie robí opatrovateľka spolu s klientkou. Klientka nejedáva ryby a hydinu, ale všeobecne má rada dobré jedlo a tiež pamlsky ako napr. čipsy.

Zamestnanecké výhody, benefity

– cestovné je zaplatené našou spoločnosťou vopred šoférovi, to znamená že opatrovateľka neplatí za cestu ku klientovi nič, len si sadne a odvezie sa do Holandska.
– neberieme žiadne poplatky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme staršiu opatrovateľku s dlhodobými skúsenosťami, ktorá zvláda aj „nálady“ klientov.
Je veľmi vhodné, aby opatrovateľka bola zbehlá aj v komunikácii v anglickom jazyku, keďže klientka sa veľmi rada rozpráva

Dátum nástupu: 1.11.2021

 

 

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 1 rok

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľka so skúsenosťami + zdravotnícke vzdelanie
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatická,
– úprimný charakter
– komunikatívna
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk