Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.

Hľadáme opatrovateľku k 79 ročnej klientke, žijúcej v meste Maastricht. Klientka žije sama v historickej budove na prízemí. Poschodie je pripravené pre opatrovateľku.

Klientka prekonala mŕtvicu a jej chôdza je po preto neistá. Chodí pomocou chodítka, ale aj napriek neistote, je stále samostatná a chce tak ostať čo najdlhšie. Vie sa aj sama osprchovať, vstať z postele. K tejto klientke hľadáme skôr spoločníčku ako opatrovateľku, niekoho kto je ochotný s ňou tráviť čas rozhovormi. Je preto dôležité aby ovládanie anglického jazyka bolo na vysokej úrovni.

Bližšie informácie poskytneme vybraným kandidátom.

Dátum nástupu

.5.2022 ( príchod 13.5.2022)

Dĺžka turnusu:

  • 3 mesiace

Odmena

  • 2000€/mesiac –

Zamestnanecké výhody, benefity

1. Cestovné je zaplatené našou spoločnosťou vopred šoférovi, to znamená že opatrovateľka neplatí za cestu ku klientovi nič, len si sadne a odvezie sa do Holandska.
2. Neberieme žiadne poplatky
3. Opatrovatelia majú vlastné bývanie

Náplň práce

  • pomoc pri osobnej starostlivosti a hygiene
  • príprava čistého oblečenia a spodnej bielizne večer na nasledujúci deň, oblečenie toho dňa sa vyperie v ten istý večer.
  • pomoc na toalete, ak je to potrebné, a pomoc pri čistení v prípade potreby
  • ak má klientka na sebe inkontinenčné vložky, vymeniť ich včas,
  • príprava a podávanie 3 jedál a tiež medzi nimi občerstvenie/nápoje denne pre klienta a spoločné jedenie
  • podávanie liekov podľa rozpisu
  • vykonávanie ľahkých domácich prác, nakupovanie potravín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, sociálna starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336