fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.

Hľadáme 2 skúsených opatrovateľov (muž + žena, dve ženy), ktorí majú skúsenosti s Parkinsonom, Demenciou, nevadí im fajčenie a sú zdravotne zdatní.

Ide o opatrovanie manželského páru, kde klient vo veku 77 rokov trpí demenciou a Parkinsonom. Je však stále veľmi aktívny, bohužiaľ kvôli chorobe má tendenciu padať, preto je potrebný stály dohľad. Klient sa pohybuje pomocou rolátora. Klient je stále aktívny, rád chodí vonku, pozerá dokumenty, číta, rád komunikuje. Keďže rád chodí von aj so svojou manželkou, je potrebné, aby aspoň jeden opatrovateľ mal skúsenosti so šoférovaním – auto, ktoré je k dispozícii,  má automatickú prevodovku.

Klientka má 81 rokov, ktorá mala v minulosti problémy so srdcom. Tiež je silná diabetička a z toho dôvodu je slabá a pomalá v pohyboch. Potrebuje pomoc pri základných rutinách (vstávanie z postele, obliekanie, hygiena…). Od opatrovateľa sa bude vyžadovať kontrola výšky hladiny cukru, pitný režim.
Klientka je silná fajčiarka, hľadáme opatrovateľov, ktorí buď fajčia alebo im fajčenie nevadí.

K rodičom denne dochádza ich syn, ktorý cez deň pobýva v špeciálnom zariadení a prichádza domov okolo 17:00 a odchádza okolo 20:00. O syna sa nie je potrebné starať. Je samostatný.

Všetky bližšie informácie ohľadne klientov poskytneme vybraným záujemcom.

Dátum nástupu

14.5.2022 ( príchod 13.5.2022)

Dĺžka turnusu:

  • minimálne 2 mesiace a viac

Odmena

  • 2000€/mesiac – na jedného opatrovateľa

Zamestnanecké výhody, benefity

1. Cestovné je zaplatené našou spoločnosťou vopred šoférovi, to znamená že opatrovateľka neplatí za cestu ku klientovi nič, len si sadne a odvezie sa do Holandska.
2. Neberieme žiadne poplatky
3. Opatrovatelia majú vlastné bývanie

Náplň práce

  • pomoc s činnosťami klientov v priebehu dňa ( vstávanie / ukladanie sa do postele,  umývanie, sprchovanie, starostlivosť o pleť a pokožku, obliekanie, zobliekanie)
  • príprava a podávanie stravy
  • podávanie vitamínov
  • pomoc s toaletou a hygienou
  • pomoc a podpora pri aktivitách v priebehu dňa
  • ľahké upratovanie
  • nákupy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, sociálna starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny
Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336