Hľadáme predavačov / pracovníkov do Supermarketov v Českej Republike

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vybaľovanie a doplňovanie tovaru
• Spolupráca na príjme tovaru
• Kontrola kvality a čerstvosti tovaru
• Obsluha zákazníka na čerstvých úsekoch
• Pokladňa
• Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave

Zamestnanecké výhody, benefity

Výška hrubej mesačnej mzdy od 21500-, až 30000-,
Kandidát podpisuje pracovnú zmluvu, pracovný pomer na dobu určitú(1 rok).
Dovolenka 4 týždne ročne, nárok na dovolenku po odpracovaní 3 mesiacov.
Výplaty sa dávajú do 25. v mesiaci

Ostatne benefity a bonusy

Po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy.
Možnosť ubytovania, platí si ho zamestnanec

Životopis s FOTKOU nám prosím pošlite na adresu:  biros@epsk.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2020 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Český jazyk – Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk – Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

spoľahlivosť
bezúhonnosť
čistotnosť