Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov na jednoduchú prácu do výrobných spoločností, ktoré vyrábajú komponenty do automobilov.
Každý nový uchádzač bude zaškolený na pracovisko, naučíme ho, pracovat na strojoch, ktoré sa používajú vo výrobe.
Výroba drobných plastov do automobilov. Práca vhodná aj pre ženy.
Výroba výfukových komponentov (výroba výfukov) skôr práca pre chlapov, možná práca i pre páry.
Obsluha výrobnej linky a montážne prace v automobilovom priemysle
Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

Zamestnanecké výhody, benefity

Výška hrubej mesačnej mzdy od 25000-, až 35000,-CZK,
prémie až do 5000 ,-CZK podľa výkonu práce
Príplatky k hodinovej mzde :
nadčasy od 25 %, víkend 10- 30 %, práca v noci 25-30 %, sviatok 100 %
príplatky za bezproblémovú dochádzku 1000 – 1500 kč
bonusy za víkendy vyplácame každý pondelok
možnosť kariérneho postupu
po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy cca 1500,-CZK a viac

Ubytovanie:
poskytneme Vám bezpečné, covid-free ubytovne
príspevok na ubytovanie 2000 – 2,500 CZK po naplnení prac. fondu,
príspevok na stravovanie vo výške až 120 CZK / deň
10 000 Kč bonus po odpracovaní 6 mesiacov

Porovnateľné podmienky ako kmeňový zamestnanci
Výplata vždy načas

Pracovník podpisuje českú pracovnú zmluvu, pracovný pomer na dobu určitú(1Rok)
Dovolenka 5 týždňov ročne, nárok na dovolenku po odpracovaní 3 mesiacov.
Práca v 3.smennej prevádzke
Pracovná doba ,prestávky a voľno podľa pracovnej zmluvy a zákonníka práce ČR .

Životopis s fotkou nám prosím pošlite na mail: biros@epsk.sk

Informácie o výberovom konaní

pohovory sú vykonávané:
– Praha, Brandys nad Labem
– Mlada Boleslav
– Pisek
– Velká Biteš

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2021 (ostáva ešte 60 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Začiatočník (A2) alebo Český jazyk – Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

práca v kolektíve
snaha a chuť sa učiť
zvládanie stresu