fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky.

montaž sedačky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete si skúsiť čo to je práca v zahraničí ?
Mame pre vás ponuku na prácu v Českej republike
Hľadáme šikovných pracovníkov na jednoduchú prácu do výrobných spoločností, ktoré vyrábajú komponenty do automobilov.
Každý nový uchádzač bude zaškolený na pracovisko, naučíme ho, pracovat na strojoch, ktoré sa používajú vo výrobe.
Výroba drobných plastov do automobilov. Práca vhodná aj pre ženy.
Výroba výfukových komponentov (výroba výfukov) skôr práca pre chlapov, možná práca i pre páry.
Obsluha výrobnej linky a montážne prace v automobilovom priemysle
Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Výška čistej netto  mzdy od140 Kč / hod
  • po odpracovani 3 mesiacoch 145 Kč/ hod
    prémie až do 5000 ,-CZK podľa výkonu práce
    Príplatky k hodinovej mzde :
    príplatky za bezproblémovú dochádzku 1000 – 1500 kč
    bonusy za víkendy vyplácame každý pondelok
    možnosť kariérneho postupu
    po odpracovaní 5-tich dní možnosť zálohy cca 1500,-CZK a viac
  • Ubytovanie:
    Zabezpečime  Vám bezpečné, a slušné ubytovne
    príspevok na stravovanie vo výške až 50%
    Porovnateľné podmienky ako kmeňový zamestnanci
    Výplata vždy načasPracovník podpisuje českú pracovnú zmluvu, pracovný pomer na dobu určitú(1Rok)
    Dovolenka 5 týždňov ročne, nárok na dovolenku po odpracovaní 3 mesiacov.
    Práca v 2-3.smennej prevádzke
    Pracovná doba ,prestávky a voľno podľa pracovnej zmluvy a zákonníka práce ČR .Zavolajte nám na +421910833133 .
  • Životopis s fotkou nám prosím pošlite na mail: biros@epsk.sk
  • Informácie o výberovom konaní
pohovory sú vykonávané:
– Praha, Brandys nad Labem
– Mlada Boleslav

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2022

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Začiatočník (A2) alebo Český jazyk – Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

práca v kolektíve
snaha a chuť sa učiť
zvládanie stresu
ubytovňa v prahe