fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky. Môžete tiež vyplniť náš rozšírený formulár.

Práca na živnosť  pre manželský pár alebo pre partnerov.

Pre nášho partnera v Holandsku, hľadáme opatrovateľov k manželom (rok narodenia 1938), žijúcim v prímorskom meste Wassennar – blízko mesta Haag.

Klient trpí Alzhaimerom a potrebuje vedenie, pomoc a podporu počas vykonávania svojich činností v priebehu dňa. Je stále mobilný a pri pozitívnej stimulácií na vykonávanie jednotlivých činností, celkom nezávislý. Ranné aktivity rád vykonáva pomaly, v pohode, bez stresu. Opatrovateľ mu pripraví oblečenie a stimuluje ho aby sa sám umyl, oholil a obliekol. Okrem Alzhaimera klient trpí aj tzv. zvonením v uchu. Preto je dôležité aby počas jeho odpočinku bolo v miestnosti ticho a pokoj.

Klientka trpí na demenciu a pri nej bude starostlivosť vyžadovaná vo väčšej miere ako o jej manžela. Jej správanie sa počas dňa mení z veľmi príjemného na dosť obtiažne.  Klientka je schopná vykonávať hygienu samostatne, avšak trpí inkontinenciou. Od opatrovateľky sa bude vyžadovať aby dohliadala na klientkinu osobnú hygienu. Klientka je tiež menej mobilná, má problémy s kŕčovými žilami.  Klientka má rada svoje súkromie a nemá rada, keď sa s ňou zachádza ako s dieťaťom.
Obaja seniori v noci veľmi dobre spia – nie je potrebné nočné opatrovanie.

V dome sa tiež nachádza psík – jazvečík, ktorého je potrebné v priebehu dňa vyvenčiť (3-4x)

Je dôležité aby klienti vykonávali činnosti aj samostatne. Zahŕňa to vychádzky, povoziť sa v aute alebo vykonávať rôzne aktivity v dome.
Klienti a aj rodina hovoria veľmi dobrou angličtinou.

Podrobnejší popis klientov a činností bude zaslaný vybraným záujemcom.

Dátum nástupu

6.5.2022 ( príchod 5.5.2022)

Dĺžka turnusu:

  • minimálne 3 mesiace a viac

Odmena

  • 2100€/mesiac – na jedného opatrovateľa

Zamestnanecké výhody, benefity

1. Cestovné je zaplatené našou spoločnosťou vopred šoférovi, to znamená že opatrovateľka neplatí za cestu ku klientovi nič, len si sadne a odvezie sa do Holandska.
2. Neberieme žiadne poplatky
3. Opatrovatelia majú krásny byt plne prispôsobený potrebám klienta + vlastnú kúpeľňu
4. 2 dni voľna pre každého opatrovateľa ( druhý opatrovateľ ho v čase voľna zastúpi.

Náplň práce

  • pomoc s činnosťami klientov v priebehu dňa ( vstávanie / ukladanie sa do postele,  umývanie, sprchovanie, starostlivosť o pleť a pokožku, obliekanie, zobliekanie)
  • príprava a podávanie stravy
  • podávanie vitamínov
  • pomoc s toaletou u klientky
  • pomoc a podpora pri aktivitách v priebehu dňa
  • ľahké upratovanie
  • nákupy
  • vychádzky, spoločné nákupy, spoločné jazdy v aute
  • starostlivosť o psa

Požiadavkou rodiny klientov je, aby opatrovatelia chodili vkusne oblečení počas ich pracovných hodín. To znamená, nie športové oblečenie (legíny, nohavice na yogu, oblečenie, ktoré by odhaľovalo, príliš krátke nohavice, tričká s ramienkami)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo, sociálna starostlivosť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– opatrovateľ so skúsenosťami
– fyzická zdatnosť,
– veselej povahy,
– empatický,
– úprimný charakter
– komunikatívny

Životopisy v anglickom jazyku prosím posielať na: info@epsk.sk

Kontakt:

Slávka Babuščáková
tel.: +421 948 544 336