fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky.

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme opatrovateľa (opatrovateľku).

Aktuálna situácia

Momentálne klient stále rehabilituje v rehabilitačnom ústave ale nechce nič iné, len byť opäť vo svojom dome. Býva v priestrannom dome v Amsterdame takže opatrovateľka v čase svojho voľna môže spoznávať krásy mesta.
Klient mal mozgový absces a bol liečený veľmi silnými antibiotikami. V dôsledku toho jedna strana jeho tela je menej funkčná. Množstvo funkcií sa vrátilo, no je to stále nie veľmi dobré. Klient tiež veľmi zle vidí na 1 stranu.
Klient hovorí veľmi dobre po anglicky. Má rád sarkastický humor a z času na čas dobrý rozhovor. Má ťažkosti s chôdzou a chodí po dome s chodítkom. Potrebuje však mať niekoho pri sebe.
Klient sa nedokáže dlho sústrediť, čo sťažuje napríklad sledovanie televízie. Rád si prezerá internet a chodí sa trochu poprechádzať. Na to potrebuje invalidný vozík.

Požiadavky na opatrovateľa

Klient musí byť sprevádzaný počas všetkých presunov v dome a okolo neho. Samozrejme, stále chce urobiť čo najviac činností sám, ale keďže je nestabilný, jeho bezpečnosť je nevyhnutná. Opatrovateľ má na starosti príjem liekov. Tiež ľahké upratovanie a klient by bol veľmi rád aby spolu varili a nakupovali. Po príchode opatrovateľa a konzultácii s okolím sa nastavia dni voľna. Treba počítať s tým, že začiatky môžu byť trochu chaotické a že sa obe strany musia „usadiť“

Hľadáme dámu alebo pána, ktorý vie dobre viesť domácnosť a je intelektuálny a hovorí dobre po anglicky.
Klient hľadá „kamoša“, ktorý sa s ním dobre porozpráva a tiež že si „spolu vyrazia“. Klient má niekedy svoju chvíľku a opatrovateľ to  musí vedieť „ ukočírovať“.

 

Nástup: ihneď

Cudzí jazyk: AJ úroveň B1-B2

Odmena: 2100€ + hradené cestovné

Turnus: 2 mesiace

Spôsob vykonávanie činnosti: Živnosť

 

Kontakt: info@epsk.sk
Tel.: +421 948 544 336