fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky.

Práca v Belgicku na pracovnú zmluvu

 U všetkých záujemcov o prácu je dôležité ovládanie anglického jazyka na úrovni B2

CNC operátori – sústruženie, frézovanie, brúsenie na špičkových CNC strojoch.

Miesto výkonu práce: Oostkamp

Náplň práce: výroba rôznych kovových častí,

  • MZDA: 17€brutto – 20€b/h + príplatky za nadčasy, ranné, neskoré, nočné zmeny, soboty
  •            – 8€ poukážky na stravu
  •            – ubytovanie v jedno alebo dvojlôžkových izbách – čiastočne hradené zamestnávateľom
  • – požaduje sa vlastné auto

Požiadavky:

  • Technické vzdelanie a schopnosť pracovať nezávisle
  • Skúsenosti v obore
  • Práca na smeny
  • Zmysel pre zodpovednosť

Bližšie informácie kliknite sem

 Obsluha stroja na balenie kávy

Miesto práce: Puurs – Sint – Аmаnds, Belgicko

Náplň práce: spustenie stroja, nastavovanie nevyhnutných parametrov, monitorovanie linky, príprava objednávok, atď.

MZDA: 14,36€  b/ h (v závislosti od skúseností), po tréningu vyšší plat v závislosti od náročnosti stroja: 14,81 – 15,99 € brutto, bonus za ranné a večerné smeny, soboty

  • – hradené prvé náklady za príchod do Belgicka – maximum 125€ bude vyplatená po 4 týždňoch práce
  • – poukážka na stravu vo výške 8€
  • – ubytovanie zabezpečené – čiastočne hradené zamestnávateľom

Požiadavky:

  • Skúsenosti v obsluhe strojov
  • Skúsenosti s kontrolou a monitorovaním údajov o výrobe
  • Príprava objednávok na realizáciu v súlade s plánom
  • Monitorovanie bezpečnosti, kvality a bezpečnosti potravín

Mechanik nákladných áut

Miesto výkonu práce: Houthalen

Náplň práce: diagnostika pod dohľadom vedúceho pracoviska, opravárenské a údržbárske práce na

nákladných vozidlách, úpravy NV

MZDA: 17€b – 20€b / h, ročný bonus: 8,33¬% z hrubého ročného platu, dovolenka vo výške 15,30% z hrubého ročného platu

  • – poukážky na stravu vo výške 5,50€
  • – možnosti ubytovania v jedno a dvojlôžkových izbách
  • Možnosť ísť domov každých 5 týždňov na týždeň.

Požiadavky:

  • Vášeň pre komerčné vozidlá a ich technológiu
  • Aspoň niekoľko rokov skúseností ako automechanik
  • Schopnosť pracovať v tíme, ochota pracovať nad čas ak je to potrebné
  • Znalosť mechaniky automobilov / nákladných vozidiel

U všetkých záujemcov o prácu je dôležité ovládanie anglického jazyka na úrovni B2.

V prípade, že vážneho záujme, nám  pošlite svoj životopis v anglickom jazyku s aktuálnou fotografiou na mail: info@epsk.sk, alebo zavolajte na tel. číslo: 0948 544 336