fbpx

Chcete byť pravidelne informovaní?

Dostávajte aktuálne ponuky priamo k Vám do obývačky.

Pracujete v Holandsku a už Vám nestačí krčiť ramenami alebo sa spoliehať na niekoho, kto cudzí jazyk ovláda?
Chcete odísť do Holandska, ale odrádza Vás neznalosť ich jazyka?

Holandský pracovný trh je pre ľudí hľadajúcich prácu v zahraničí stále veľmi atraktívny a „legislatívne“ priateľský. Veľa ľudí odchádza za prácou do tejto krajiny či už ako živnostníci alebo zamestnanci. Aj naša agentúra pomáha záujemcom nájsť tú najvhodnejšiu pracovnú pozíciu. Sprostredkúvame prácu pre opatrovateľky v rodinách ale tiež pre pracovníkov na stavbách, v lodeniciach – stavby lodí, v potravinárstve a podobne. Jednou zo základných požiadaviek Holandskej strany je znalosť cudzieho jazyka. A tu je „pes zakopaný“.

Aké sú moje šance na prácu v zahraničí

Mnohí  za prácou do Holandska odchádzajú s úplne základnými alebo vôbec žiadnymi znalosťami jazyka tejto krajiny. V Holandsku sa môžete dohovoriť aj po anglicky alebo nemecky, ale mnoho ľudí, ktorí tam už pôsobia, nás spätne informujú ako im znalosť tohto jazyka chýba, ako znižuje ich „ pracovnú hodnotu“. A preto sme hľadali možnosti ako záujemcom o prácu v Holandsku čo najviac pomôcť. A vyšlo nám z toho – spustíme intenzívne kurzy holandského jazyka. Umožníme našim ľuďom aby sa v čo najkratšom čase naučili čo najviac.

Ako to u nás prebieha?

V prvý deň vyučovania pani lektorka oboznámi svojich študentov s obsahom a priebehom výučby holandského jazyka. Následne sa prejde k vzájomnému predstavovaniu sa a hneď potom sa začne s úvodnými vetami. Nemôžeme strácať čas, ktorý je pre každého vzácny. Naša agentúra poskytuje svojim študentom potrebné študijné materiály, zošity, do ktorých si študenti zaznamenávajú všetky dôležité frázy a tiež perá.
Hodiny prebiehajú v uvoľnenom, priateľskom duchu a keďže dbáme o to, aby v triede nebolo viac ako 10 študentov – nikto nie je opomenutý, pani lektorka je schopná venovať sa každému študentovi. Hodiny sú komunikačné, kde sú študenti nútení čo najviac rozprávať, hlavne medzi sebou.

Kde nás nájdete?

Kurzy prebiehajú v priestoroch našich kancelárií. Samotné kancelárie sa nachádzajú v  centre Prešova, na ulici Slovenská 69.

 

 

 

Jazykové kurzy